top of page

KORKUT BAYRAKTAR 

Executive Creative Director

Meğer 1969’muş! Üsküdar, Salacak, Beylerbeyi, büyümüş de küçülmüş haller, erguvanlar, bisiklet, haylazlıklar, çitlembik/ can erik, pat diye gençlik, Güzel Sanatlar/ Grafik, bıçkın entel havalar, bişeyler, fotoğraf, tasarım, fikir fikir kaynayan günler, Reklamevi/ Bülent Erkmen Atelyesi, cesur adımlar, genç yaşta Kuartet, bolca motorsiklet, çam kokulu virajlar, Doğa’cığının babası, Zekeriyaköy-Kilyos, dostlar, işler, güçler, insanlar, ödüller mödüller ve yine Boğaziçi… Kuruçeşme’de deniz kokulu fikirler, pupa yelken hayaller… Biraz gaz, biraz caz derken, sıkı işlere devam...

irem.jpeg

İREM BALKAN

Brand Manager

 

‘’Daha dün ajansımın, yollarında koşarken’’… dediği günler sanki dün gibi. Bir de baktık, bizim junior, pat diye bir senior olmuş, bir serpilmiş almış yürümüş. Markalarını çekmiş çevirmiş, ajansı ipe dizmiş. İşleri de kendi gibi olmuş… Briefleri de boy poslu, her bir maili gülücük emojili, markaları pek bi endamlı, faturaları şen şakrak olmuş. Meğer baristadan reklamcı iyi olurmuş… 

İyi ki de Kuartet’li olmuş… 

EDASU SEVER 
Art Director

FERAY  ÖZTÜRKMEN

Designer Digital Media

Ajansın en genç üyeliğini kapmakla, 23 nisanda ajans başkanı olma hakkını kazanan son transferimiz. Marifetlerini sergilerken, alttan alttan ince esprileriyle önce düşündürüp sonra güldürüyor. Her gün yaşadığı uzun toplu ulaşım yolculuklarındaki trajikomik olayları, gözlemcilik becerisiyle birleştiriyor, dağarcığını geliştiriyor.

 

AYKUT YILMAZER

Senior Art Director

 

WRC dünya sıralamasında ilk 5'e giren medar-ı iftiharımız.

 

 

CEM ŞEHİRLİ

Senior Art Director

 

 

Ajansımızın jönü!

"Stresimi sirtaki pistlerinde atarım, tasarımda cayır cayır ortalığı yakarım!"

 

 

 

 

 

_ZES0007.jpg

CEM SERDAR NALBANTOĞLU

Digital Marketing Specialist

Titizliği ile interaktif sorunlara en hassas çözümleri sunuyor.

 Proje yönetimi, iş planlaması, operasyon yönetimi, ekip oluşturma, bulut teknolojileri, ağ yönetimi, SEO, dijital pazarlama, içerik yönetim sistemleri, internet hosting yönetimi, web teknolojileri konularında uzman.

1995’den 2012’ye dek, Azerbaycan’da ve Türkiye’de, Türk.net, Azercell, Agelcell, Cenay Grup, Gantek Holding gibi pek çok üst düzey şirketin projeleri ona emanetti.

 

Şimdi Kuartet ve markalarının yeni dünyadaki birler ve sıfırlardan oluşan görüntüsünü inşa ediyor.

 

 

 

ZEKA SAĞLAM
Photographer

1975 yılında İskenderun'da doğdu. Çocukluğu İstanbul ve Anadolu nun pek çok farklı kentinde geçti. İstanbul Üni. Su Ürünleri Fak, Müh.Böl.mezunu. Su Ürünleri Müh. olarak başladığı profesyonel yaşamı sırasında fotoğrafa merak saldı. 2003 yılında İFSAK üyesi oldu ve eğitim ve fotoğrafla ilişkisini bir yaşam biçimi haline getirdi. 2005 -2006 yıllarında İFSAK Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı ve 2007 yılında TFSF - İFSAK delegesi oldu. Pek çok kişisel ve grup sergi ve gösteri çalışmaları yaptı. Altı sene boyunca Kocaeli Üni. Güzel Sanatlar Fak.'de Dijital Fotoğraf Tasarımı dersinin okutmanlığını yürüttü. Daha çok şehir mimarisi yaşam üzerine sorular soran, doğruyu yanlışı ve şehrin insan üzerine etkilerini anlamaya çalışan fotoğraflar çekiyor. Pek çok yurt içi ve yurt dışı birincilikler de dahil olmak üzere belgesel ve mimari dallarında ödülleri vardır. Halen çeşitli kurumlar, dergiler ve ajanslarda eğitimler veriyor, kurumsal tanıtım filmlerinde görüntü yönetmenliği ve fotoğraf çalışmaları yapıyor, ve Kuartet'in gözü kulağı oluyor. 

 

 

 

IMG_3888.JPG

YOGİ
Office Boy

Ajansın en yakışıklı ve popüleri! Bakmayın siz onun kocaman gövdesiyle ilgi odağı olmasına. Kimi zaman ürkütücü bir dev gibi görünse de; büyük, masum ve sıcakkanlı bir dost aslında Yogi. Tek yapmanız gereken onunla ve sevdikleriyle iyi geçinmek.

 

 

 

ÜZÜM
Office Girl

Ofisimizin dört ayaklı elektrik süpürgesi. Bir şeyler yer düşüp kaybolduysa sakın merak etmeyin. Üzüm onu çoktan yutmuştur. Ofisin temizliğine katkı yapmadığı zamanlar herkesin neşesi, sıcacık, masum ve karşılıksız sevgi kaynağı tabi ki Üzüm. Kah burada kah kapı arkasında... Üzüm ile geçireceğiniz bir kaç saatte, tüm enerjinizi şarj etmek garanti. 

 

 

 

bottom of page